Zielony jęczmień na odchudzanie

Czy wiesz, że skala otyłości w 2025 roku może przekroczyć nawet 25%? Takie raporty opublikowała Światowa Organizacja Zdrowia. Co gorsze, nic nie wskazuje na to, by problem ten został wyhamowany.

Nadwaga i otyłość to problem wielu Polaków. Już dziś mówi się o tym, że problemy z utrzymaniem prawidłowej wagi ma nawet 50% polskiego społeczeństwa. Tyjemy w zatrważającym tempie, co jest efektem między innymi nieprawidłowej diety oraz braku dostatecznej ilości aktywności fizycznej.

Odpowiedź medycyny niekonwencjonalnej na nadwagę i otyłość: ZIELONY JĘCZMIEŃ
Jednym z najwygodniejszych sposobów walki z nadwagą i otyłością jest stosowanie suplementów diet. Na rynku dostępnych jest mnóstwo zróżnicowanych preparatów. Niestety, większość z nich – w praktyce nie daje żadnych efektów.

Z całą pewnością do tego grona nie można zaliczyć zielonego jęczmienia. Suplementy oparte na tym preparacie stanowią bowiem prawdziwy hit sprzedaży. Cieszą się doskonałymi opiniami zarówno dietetyków:

– Rzadko kiedy uciekam się do zaleceń stosowania suplementów diet. W mojej ocenie, kluczowa jest zmiana odżywiania i wzmożenie aktywności. Nie mniej jednak, kiedy widzę, że sytuacja jest ciężka, a pacjent niezbyt współpracujący to zalecam wsparcie sprawdzonymi środkami. Zazwyczaj polecam produkty oparte na zielonym jęczmieniu –  spośród dostępnych i bezpiecznych środków – suplementy z młodym jęczmieniem zdają się być najskuteczniejsze. ~ Honorata Kwiatkowska, Gabinet Dietetyki „FitEat”

… jak i samych konsumentów:

– Zielony jęczmień stosuję od dwóch miesięcy. Postawiłem na Green Barley Plus i to okazało się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Schudłem 9 kilogramów… nie dbając szczególnie o dietę i trening. Nie słyszałem, by cokolwiek działało tak efektywnie. ~ Michał78, forum Wizaz.pl

Stosowałam wiele preparatów. Pomógł mi tylko jeden. Młody jęczmień okazał się skuteczny już w pierwszym miesiącu stosowania. W ciągu pół roku na minusie 21 kilogramów. Oczywiście, z dietą. Nie mniej jednak, rola Green Barley ogromna. ~Anita, forum Stylistka.pl

Zielony jęczmień – jak to działa?
Suplementy z zielonym jęczmieniem to bogactwo witaminowo-mineralne, beta-karoten i ogromna zawartość błonnika – substancji, która nie poddawana jest trawieniu przez enzymy.

Zielony jęczmień działa bardzo szybko. Błonnik pęcznieje w jelitach, co pozwala pochłonąć toksyny i zalegające złogi. Co więcej, pobudza ośrodek sytości sprawiając, że nasz apetyt słabnie. Jest to szczególnie ważne wśród osób, które uwielbiają podjadać.

Zielony jęczmień nie jest typowym „spalaczem” tłuszczu. Jego działanie oparte jest na naturalnym przyśpieszeniu i usprawnieniu prac układu trawiennego. Za sprawą tego składnika regulujemy ilość wchłanianego i wydalanego pożywienia.

Zielony jęczmień – efekty
Na jakie efekty można liczyć korzystając z zielonego jęczmienia? Jak pokazują liczne opinie – efektywność zielonego jęczmienia uzależniona jest od naszej diety. Nie mniej jednak, można zaryzykować stwierdzeniem, że tempo odchudzania po zastosowaniu zielonego jęczmienia wzrasta dwukrotnie.

Produkt należy stosować 1-2 razy dziennie (w godzinach porannych i ewentualnie po południu). Wśród najlepszych suplementów zawierających zielony jęczmień wymienia się:

  • Green Barley Plus (zawiera również Garcynię Cambogia)
  • Silvets

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *